• 24 grudnia, 2022

Promocja firmy z wykorzystaniem odzieży reklamowej

Odzież reklamowa to bardzo dobry pomysł na promocje firmy, możemy wybrać koszulki w różnych kolorach, zastosować na nich haft, sitodruk.

Najczęściej firmy decydują się na umieszczenie na koszulce logo, może być to także slogan, tekst reklamowy czy też dane, takie jak numer telefonu czy też adres strony internetowej. Koszulki to bardzo uniwersalne gadżety reklamowe, które można wykorzystać na wiele sposobów, przykładowo rozdawać się klientom podczas targów, czy też dodawać do zakupów.

Promocja firmy z wykorzystaniem odzieży reklamowej

Koszulki i bluzy z logo to praktyczna i skuteczna odzież reklamowa

Bardzo popularne są także bluzy reklamowe, z logo, mogą być to bluzy z kapturem, posiadające suwak. Znajdziemy bardzo wiele modeli, firmy, które oferują gadżety reklamowe mogą przygotować do nas ofertę bluz, koszulek w różnych rozmiarach. Dostępne są także koszulki damskie, koszulki polo. Dzięki temu firmy mogą wybrać wiele rodzajów odzieży promocyjnej, która z pewnością spodoba się klientom. Wybierając odzież reklamową warto zwrócić uwagę na gramaturę, jest to szczególnie ważne przy koszulkach, w przypadku koszulek letnich możemy wybrać koszulki o niższej gramaturze, natomiast jeżeli poszukujemy produktu na okres jesienny, powinny być to grubsze koszule czy też bluzy.

Nadruki na bluzach mogą być umieszczone w widocznym miejscu, przykładowo z przodu lub też będzie to duże logo z tyłu. Obecnie stosuje się sitodruk, który zapewnia wysoką jakość, dzięki temu bluzy będą spełniały swoją rolę nawet po wielu praniach. Stosowany jest także jak haft komputerowy, który pozwala obecnie uzyskać dużą dokładność, dzięki temu logo firmy będzie wyraźne oraz bardzo trwałe. Bluzy z logo możemy wykorzystać podczas promocji, targów branżowych, szkoleń, mogą je nosić nasi pracownicy. Ubrania reklamowe są bardzo uniwersalne, pozwalają docierać do klientów, stają się naszą reklamą. Dlatego warto włączyć je do planu marketingowego, biorąc pod uwagę niski koszt zakupu, jest to gadżet, który przyniesie wiele korzyści.

Odzież reklamowa jest skutecznym sposobem promocji, jest dobrze widoczna, praktyczna, dzięki czemu osoby, które ją posiadają chętnie taką odzież noszą. Dlatego bardzo dobrze mogą sprawdzić się bluzy z logo, koszulki, bezrękawniki, wiele różnych ubrań, które można łatwo za pomocą druku komputerowego przystosować do zadań promocyjnych.